| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7284 |
| Part Number | Lennox Animal |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 8 mm |
| Case Thickness | 20 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black & Gold |
| Dial Colour | Black & Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Guess Women Watch Allara GW0604L2
4,450 EGP
Original Maserati Men Watch Stile R8873642002
5,199 EGPOriginal Michael Kors Women Watch Lennox Animal MK7284
4,900 EGP
Original Michael Kors Watch For Ladies Lennox Animal MK7284 with Black Gold dial Metal Belt Black Gold Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.