| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8873642002 |
| Part Number | Maserati Stile |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9.5 mm |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | silver & rose gold |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 200 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Michael Kors Women Watch 2 Tone MK7319
3,845 EGP
Original Fossil Men Watch Grant ME3054
5,299 EGPOriginal Maserati Men Watch Stile R8873642002
5,199 EGP
Original Maserati Watch For men In Egypt Stile R8873642002 With Blue dial Silver rose gold Metal Strap . With packing Maserati ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.