| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0011G4 |
| Part Number | Porter |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Leather |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Colour | Blue |
| Calendar | ——- |
| Special Features | Monthly & Date |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Guess Watch For Men GW0260G2
3,695 EGP
Emporio Armani Watch For Men AR60055
Original price was: 8,500 EGP.7,695 EGPCurrent price is: 7,695 EGP.Original Guess Watch For Men GW0011G4
3,895 EGP
Original Guess Watch Porter for Men in Egypt GW0011G4 Blue dial Brown Leather Strap .
Japanese Machine . With packing Guess Box + Bag
Get it within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying
Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.