| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6588 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Monthly Date |
| Weight | 50 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Everest Watch For Women MK7414
4,295 EGP
Michael Kors Runway Watch For Women MK6576
4,050 EGPMichael Kors Runway Watch For Women MK6588
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Runway For Women MK6588 Gold dial Golden Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world






























Reviews
There are no reviews yet.