| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6576 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Monthly Date |
| Weight | 50 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Runway Watch For Women MK6588
4,050 EGP
Michael Kors Wren Watch For Women MK5961
4,050 EGPMichael Kors Runway Watch For Women MK6576
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Runway For Women MK6576 Rose Gold dial Rose Golden Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world
































Reviews
There are no reviews yet.