| Brand | Hugo Boss |
|---|---|
| Brand Kind | Hugo Boss Twilight |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Gray |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Rose Gold |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Band Width | 16 mm |
| Diameter | 36 mm |
| Thickness | 7 mm |
| The Weight | 70 Grams |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Design | Hugo Boss |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | 1502463 |
| Case Code | HB.355.3.34.3213 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Hugo Boss Watch For Women 1502463
3,699 EGP
Original Hugo Boss Watch For Women Twilight 1502463 with grey dial
stainless steel belt with rose gold color
Only in 24 hours. all over Egypt. have them shipped to your doorstep






















Reviews
There are no reviews yet.