| Brand | Hugo Boss |
|---|---|
| Brand Kind | Hugo Boss Twilight |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Rose Gold |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Rose Gold |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Band Width | 16 mm |
| Diameter | 36 mm |
| Thickness | 7 mm |
| The Weight | 70 Grams |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Design | Hugo Boss |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | 1502464 |
| Case Code | HB.355.3.34.3213 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Hugo Boss Watch For Women 1502464
3,699 EGP
Original Hugo Boss Watch For Women Twilight 1502464 with rose gold dial
stainless steel belt with rose gold color
Only in 24 hours. all over Egypt. have them shipped to your doorstep



















Reviews
There are no reviews yet.