| Brand | Hugo Boss |
|---|---|
| Brand Kind | Hugo Boss Twilight |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Silver |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Band Width | 16 mm |
| Diameter | 36 mm |
| Thickness | 7 mm |
| The Weight | 70 Grams |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Design | Hugo Boss |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | 1502462 |
| Case Code | HB.355.3.14.3212 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Emporio Armani Watch For Men AR80045
Original price was: 3,995 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.
Hugo Boss Watch For Women 1502463
3,699 EGPHugo Boss Watch For Women 1502462
3,699 EGP
Original Hugo Boss Watch For Women Twilight 1502462 with silver dial
stainless steel belt with silver color
Only in 24 hours. all over Egypt. have them shipped to your doorstep




















Reviews
There are no reviews yet.