| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1781904 |
| Part Number | Blake |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Pink |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 84 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Women's Watch 1781743
2,500 EGP
Tommy Hilfiger Men's Watch 1791063
Original price was: 3,400 EGP.2,950 EGPCurrent price is: 2,950 EGP.Tommy Hilfiger Women’s Watch 1781904
2,995 EGP
Original Tommy Hilfiger watch for Women Blake 1781904
with Pink dial Metal with Silver color 30m Water Resistance
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
the best Price Tommy Hilfiger watches in Egypt
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo , Alexandria before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.