| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782575 |
| Part Number | Sport |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Color | Gold |
| Calendar | Monthly date |
| Special Features | Monthly date |
| Weight | 93 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 24 Months against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger ARI Watch For Ladies 1782142
Original price was: 3,200 EGP.2,795 EGPCurrent price is: 2,795 EGP.
Tommy Hilfiger Sport Watch For Ladies 1782577
3,250 EGPTommy Hilfiger Sport Watch For Ladies 1782575
3,300 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Sport 1782575 Gold dial Golden Metal Strap . With Original packaging Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.