| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782577 |
| Part Number | Sport |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Color | Rose Gold |
| Calendar | Monthly date |
| Special Features | Monthly date |
| Weight | 93 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 24 Months against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Sport Watch For Ladies 1782575
3,300 EGP
Emporio Armani Men's Diver Watch AR11341
Original price was: 4,100 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.Tommy Hilfiger Sport Watch For Ladies 1782577
3,250 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Sport 1782577 Rose Gold dial Rose Golden Metal Strap . With Original packaging Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.