| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782142 |
| Part Number | ARI |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Color | White |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 84 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Aiden Watch For Men 1791861
3,200 EGP
Tommy Hilfiger Sport Watch For Ladies 1782575
3,300 EGPTommy Hilfiger ARI Watch For Ladies 1782142
Original price was: 3,200 EGP.2,795 EGPCurrent price is: 2,795 EGP.
-13%Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt ARI 1782142 White dial Gold Metal Strap . With Original packaging Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world































Reviews
There are no reviews yet.