| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1710582 |
| Part Number | Wynwood |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Rubber |
| Case Diameter | 50 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Day-Date |
| Special Features | Scratch-Resistant |
| Weight | 195 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Emporio Armani Ladies Watch Gianni T-Bar AR1683
Original price was: 3,800 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
Original Guess Men's Watch Oasis W0366G1
3,695 EGPTommy Hilfiger Men’s Watch Wynwood 1710582
Original price was: 3,200 EGP.2,950 EGPCurrent price is: 2,950 EGP.
-8%Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Wynwood 1710582 With Blue dial Blue rubber Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.