| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5799 |
| Part Name | Bradshaw |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 13 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 134 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women Watch Bradshaw MK6174
Original price was: 3,995 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.
Original Guess Women Watch Jeweled U1059L3
3,995 EGPMichael Kors Women Watch Bradshaw MK5799
Original price was: 3,995 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.
-6%Original Michael Kors Watch For Women MK5799 Rose Gold dial Rose Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.