| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7516 |
| Part Name | Maren |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Three Hand |
| Weight | 86.6 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Hugo Boss Watch For Men 1514290
Original price was: 4,200 EGP.3,950 EGPCurrent price is: 3,950 EGP.
Michael Kors Watch For Women MK4872
5,700 EGPMichael Kors Watch For Women MK7516
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Maren For Women MK7516 Gold dial Golden Metal Strap Color
. Japanese Machine With Original packaging MK Box + Bag
The Best Price In Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.