| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4872 |
| Part Name | Astor link |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 14 mm |
| Band Width | 10 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ——- |
| Weight | 50 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Watch For Women MK4872
5,700 EGP
Original Michael Kors Watch Astor link For Women MK4872 Silver dial Silver Metal Strap Color
. Japanese Machine With Original packaging MK Box + Bag
The Best Price In Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.