| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4879 |
| Part Name | Suri |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 14 mm |
| Band Width | 10 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ——- |
| Weight | 50 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Watch For Women mk4878
Original price was: 4,900 EGP.4,300 EGPCurrent price is: 4,300 EGP.
Michael Kors Watch For Women mk4880
Original price was: 4,800 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Michael Kors Watch For Women MK4879
Original price was: 4,800 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-19%Original Michael Kors Watch Suri For Women MK4879 Silver dial Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packaging MK Box + Bag
Two Years Guarantee
The Best Price In Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.