| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Darci |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Blue |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Rose Gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 20 mm |
| Diameter | 39 mm |
| Thickness | 8 mm |
| The Weight | 163 Gram |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | MK3728 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Watch For Women MK3726
3,799 EGP
Michael Kors Watch For Women MK3785
Original price was: 3,799 EGP.3,645 EGPCurrent price is: 3,645 EGP.Michael Kors Watch For Women MK3728
3,799 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Darci MK3728 With Blue Dial
Metal Belt With Rose Gold Color
have them shipped to your doorstep . Shipping all Over Egypt





















Reviews
There are no reviews yet.