| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Darci |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Rose Gold |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Silver & Rose gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 20 mm |
| Diameter | 39 mm |
| Thickness | 8 mm |
| The Weight | 163 Gram |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | MK3726 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Watch For Women MK3726
3,799 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Darci MK3726 With Rose Gold Dial
Metal Belt With Silver&rose Gold Color
have them shipped to your doorstep . Shipping all Over Egypt






















Reviews
There are no reviews yet.