| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Bryn |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Gold |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 20 mm |
| Diameter | 40 mm |
| Thickness | 10 mm |
| The Weight | ———- Gram |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | MK6134 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Brinkley Watch for Women MK6188
Original price was: 2,995 EGP.2,745 EGPCurrent price is: 2,745 EGP.
Michael Kors Watch For Women MK5944
3,799 EGPMichael Kors Watch MK6134 For Women
2,785 EGP
Original Michael Kors For Women Bryn MK6134 Gold Dial Analog Dress Watch
Metal Belt With Gold Color
Only in 24 hours. all over Egypt. have them shipped to your doorstep




















Reviews
There are no reviews yet.