| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Brinkley |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Silver & Gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 20 mm |
| Diameter | 40 mm |
| Thickness | 10 mm |
| The Weight | 113 Gram |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Stop watch |
| Product Code | MK6188 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Sale!
Michael Kors Brinkley Watch for Women MK6188
Original price was: 2,995 EGP.2,745 EGPCurrent price is: 2,745 EGP.
-8%Michael Kors Brinkley Watch for Women Analog Stainless Steel Band MK6188
Only in 24 hours. all over Egypt. have them shipped to your doorstep





















Reviews
There are no reviews yet.