| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3591 |
| Part Name | Runway Slim |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 115 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Norie MK3561
Original price was: 4,200 EGP.4,045 EGPCurrent price is: 4,045 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Portia MK3841
4,045 EGPMichael Kors Ladies Watch Runway Slim MK3591
4,100 EGP
Original Michael Kors Watch Runway Slim For Women MK3591 Rose Gold dial Rose Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world































Reviews
There are no reviews yet.