| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7495 |
| Part Name | Maren |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 9.10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | 12 Hour Time Display |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Maren MK7495
4,400 EGP
Original Michael Kors Watch Maren For Women MK7495 White dial Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.