| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6976 |
| Part Name | Layton |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Monthly Date + Stop watch |
| Weight | 150 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Runway MK6714
Original price was: 4,100 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Layton MK6977
4,500 EGPMichael Kors Ladies Watch Layton MK6976
4,500 EGP
Original Michael Kors Watch Layton For Women MK6976 Silver dial Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





























Reviews
There are no reviews yet.