| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6714 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold And Silver Crystal |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 125 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Channing MK6626
4,200 EGP
Michael Kors Ladies Watch Layton MK6976
4,500 EGPMichael Kors Ladies Watch Runway MK6714
Original price was: 4,100 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-5%Original Michael Kors Watch Runway For Women MK6714 Gold dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.