| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8873638005 |
| Part Number | Legend |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Material | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 9.7 mm |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver & Rose Gold |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 140 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men's Watch Traguardo R8873612005
Original price was: 5,200 EGP.4,895 EGPCurrent price is: 4,895 EGP.
Maserati Men's Watch Trimarano R8873632003
Original price was: 5,200 EGP.4,895 EGPCurrent price is: 4,895 EGP.Maserati Men’s Watch Legend R8873638005
Original price was: 5,200 EGP.4,845 EGPCurrent price is: 4,845 EGP.
-7%Original Maserati Watch For men In Egypt Legend R8873638005 Black dial Silver Rose Gold Metal Strap . With packing Maserati Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.