| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8853125001 |
| Part Number | Maserati Tradizion |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11.5 mm |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | silver & rose gold |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Monthly & Weekly |
| Special Features | ——- |
| Weight | 93 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Maserati Men Watch Stile R8853142008
4,995 EGP
Emporio Armani Men Watch Tazio AR5989
3,699 EGPMaserati Men Watch Tradizione R8853125001
4,995 EGP
Original Maserati Watch For men In Egypt Tradizion R8853125001 With Blue dial silver & rose gold Metal Strap . With packing Maserati ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






























Reviews
There are no reviews yet.