| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1502569 |
| Part Number | Signature |
| Packaging List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 34 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Case Thickness | 7.5 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver & Gray |
| Dial Color | Gray |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 70 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Hugo Boss Women’s Watch Signature 1502569
3,699 EGP
Original Hugo Boss For women In Egypt Signature 1502569 With Gray dial Silver Gray Metal Strap . With packing Hugo Boss ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.