| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1502566 |
| Part Number | Hera |
| Packaging List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 70 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Hugo Boss Women's Watch Signature 1502569
3,699 EGP
Original Guess Men Watch Commander GW0211G1
4,250 EGPHugo Boss Women Watch Hera 1502566
3,699 EGP
Original Hugo Boss For Ladies In Egypt Hera 1502566 With Gray dial Rose Gold Metal Strap . With packing Hugo Boss ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.