| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1514121 |
| Part Number | Troper |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Leather |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Case Diameter | 45 mm |
| Case Thickness | 11.2 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 76 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Last One Watch For Women MKO1038
4,200 EGP
Hugo Boss Troper Watch For Men 1514056
3,695 EGPHugo Boss Troper Watch For Men 1514121
3,895 EGP
Original Hugo Boss Watch For men In Egypt Troper 1514121 With Black dial Black Leather Mesh Strap . With Original packaging Hugo Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.