| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7219 |
| Part Name | Lexington |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold & Silver |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Monthly Date + Stop Watch |
| Weight | 110 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Lexington MK7218
4,050 EGP
Michael Kors Ladies Watch Kinley MK5996
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Lexington MK7219
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Lexington For Women MK7219 Rose Gold dial Silver & Rose Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
































Reviews
There are no reviews yet.