| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7218 |
| Part Name | Lexington |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold & Silver |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Monthly Date + Stop Watch |
| Weight | 135 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Lexington MK5569
4,050 EGP
Michael Kors Ladies Watch Lexington MK7219
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Lexington MK7218
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Lexington For Women MK7218 Blue dial Gold & Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.