| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1710388 |
| Part Number | Brad |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | ———- |
| Weight | 60 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Emporio Armani Men Watch Tazio AR5989
3,699 EGP
Original Tommy Hilfiger men Watch Ryder 1710500
3,095 EGP
Original Tommy Hilfiger men Watch Brad 1710388
Original price was: 3,495 EGP.3,055 EGPCurrent price is: 3,055 EGP.
-13%Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Brad 1710388 With Black dial Black Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.