| Brand Name | tommy hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782720 |
| Part Number | Natalie |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 34 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Gold & Silver |
| Dial Color | Black |
| Calendar | ——– |
| Special Features | ——– |
| Weight | 63 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Watch For Women 1782720
3,200 EGP
Original Tommy Hilfiger watch for Ladies in egypt Natalie 1782720 Black dial Half Gold Metal strap
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
the best Price Tommy Hilfiger watches in Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo , Alexandria before paying Shipping to all of Egypt and the world


















Reviews
There are no reviews yet.