| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792085 |
| Part Number | Dexter |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 46 mm |
| Band Width | 26 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Color | Green |
| Calendar | —– |
| Special Features | —– |
| Weight | 84 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Ladies Watch Lexi 1782656
Original price was: 3,400 EGP.3,250 EGPCurrent price is: 3,250 EGP.
Tommy Hilfiger Men's Watch Dexter 1792086
3,200 EGPTommy Hilfiger Men’s Watch Dexter 1792085
3,200 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Dexter 1792085 With Green dial Brown Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.