| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782656 |
| Part Number | Lexi |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Day-Date |
| Special Features | ———– |
| Weight | 104 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Ladies Watch Lexi 1782657
Original price was: 3,400 EGP.3,250 EGPCurrent price is: 3,250 EGP.
Tommy Hilfiger Men's Watch Dexter 1792085
3,200 EGP
Tommy Hilfiger Ladies Watch Lexi 1782656
Original price was: 3,400 EGP.3,250 EGPCurrent price is: 3,250 EGP.
-4%Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Lexi 1782656 With Blue dial Blue Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.