| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1781981 |
| Part Number | Ari |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Circular |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | ———- |
| Weight | 53 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Ladies Watch Haven 1782199
Original price was: 3,495 EGP.3,095 EGPCurrent price is: 3,095 EGP.
Tommy Hilfiger Ladies Watch Claudia 1781817
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Tommy Hilfiger Ladies Watch Ari 1781981
Original price was: 3,250 EGP.2,895 EGPCurrent price is: 2,895 EGP.
-11%Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Ari 1781981 With Black dial Black Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.