| Brand Name | Rolex |
|---|---|
| Model number | Day date Oyster Perpetual |
| Gender | Men’s watch |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Band size | Standard |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Grey |
| Calendar | —— |
| Special Features | —— |
| Weight | —— |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Rolex Oyster Perpetual 36 Black For Unisex Egypt
Original price was: 3,900 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
Rolex GMT Master II Watch In Red and Blue Pepsi I
Original price was: 3,995 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.Rolex Oyster Perpetual 36 Grey For Unisex Egypt
Original price was: 4,100 EGP.3,750 EGPCurrent price is: 3,750 EGP.
-9%Rolex Oyster Perpetual 36 For Unisex Automatic In Egypt Silver Metal Strap Gray Dial Color Swiss Design . Japanese Movement
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.