| Brand Name | Rolex |
|---|---|
| Model number | Rolex Daydate |
| Gender | Men’s watch |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Band size | Standard |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Calendar | Day |
| Special Features | —– |
| Weight | —– |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Rolex Daydate Full Gold Men’s Watch
3,995 EGP
Rolex Day date Watch For Men In Egypt Gold Metal Strap Ice Gold Dial Color Swiss Design . Japanese Movement
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.