| Brand Name | Bvlgari |
|---|---|
| Model number | Diagano |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 15 mm |
| Strap Material | Metal |
| Band size | Standard |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Calendar | Monthly date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | —– Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Patek Philippe Geneve Mens's watch
4,900 EGP
Rolex Daydate President Ice Blue Dial Men's Watch
3,995 EGPBvlgari Diagano Men Full Gold Watch
3,795 EGP
Bvlgari men Diagano Watch In Egypt Gold Metal Strap Color Gold Dial . The Best Cheapest Price Bvlgari Watch In egypt
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

















Reviews
There are no reviews yet.