| Brand Name | Panerai Luminor |
|---|---|
| Model number | Submersible GoldTech |
| Gender | men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 14 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Band size | Standard |
| Movement | Japan ( Automatic ) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Day |
| Special Features | Sapphire Crystal |
| Weight | —– |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Panerai Luminor Men's Watch 1950 Marina
8,750 EGP
Panerai Luminor Due Grey Men's Watch Egypt
8,800 EGPPanerai Luminor Submersible GoldTech Men’s Watch
8,700 EGP
Panerai Luminor Submersible GoldTech Watch For Men In Egypt Black Rubber Strap Black Dial Color Rose Gold Case
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

















Reviews
There are no reviews yet.