| Brand Name | Panerai Luminor |
|---|---|
| Model number | Submersible Quaranta Quattro Bianco |
| Gender | men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 14 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Band size | Standard |
| Movement | Japan ( Automatic ) |
| Strap Colour | Green |
| Dial Colour | Blue |
| Calendar | Day |
| Special Features | Sapphire Crystal |
| Weight | —– |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Cartier Watch Santos de Cartier For Men Brown
4,350 EGP
Audemars Piguet, Royal Oak Orange For Men
4,500 EGPPanerai Luminor Watch Submersible For Men
8,900 EGP
Panerai Luminor Submersible Watch For Men In Egypt Green Rubber Strap White Dial Color . Automatic Machine
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.