| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792080 |
| Part Number | Clark |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 46 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 12.05 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Day-Date |
| Special Features | Second |
| Weight | 155 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Tommy Hilfiger men Watch Clark 1792081
3,195 EGP
Original Tommy Hilfiger men Watch Hunter 1791610
3,145 EGPOriginal Tommy Hilfiger men Watch Clark 1792080
Original price was: 3,145 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
-5%Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Clack 1792080 With Blue dial Silver Metal Strap .
With packing Tommy Hilfiger ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.