| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3446 |
| Part Number | Mini Darci |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 10 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Multicolored |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 89 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Guess Men Watch HeadLine GW0571G1
Original price was: 4,350 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.
Original Tommy Hilfiger men Watch Easton 1710436
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Original Michael Kors Women Watch Mini Darci MK3446
Original price was: 4,250 EGP.3,699 EGPCurrent price is: 3,699 EGP.
-13%Original Michael Kors Watch For Ladies Mini Darci MK3446 with Silver dial Metal belt Silver Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.