| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7158 |
| Part Number | Cunningham |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Grey |
| Dial Colour | Green |
| Case Colour | Grey |
| Special Features | Chronograph, Day, Hour, Minute, Second. |
| Weight | 120 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Fossil Men Watch Nate JR1510
3,799 EGP
Original Lacoste Classic White Men's Watch 2010984
Original price was: 4,250 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.Original Michael Kors Men Watch Cunningham MK7158
4,450 EGP
Original Michael Kors Watch For Men Cunningham MK7158 with Green dial Color Metal Grey Strap Belt . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.