| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1513987 |
| Part Number | Hugo Boss View |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Leather |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Case Diameter | 44 mm |
| Case Thickness | 11.5 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 70 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Tommy Hilfiger Women Watch Carly 1781916
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Emporio Armani Men Watch Giovanni AR11348
5,299 EGPOriginal Hugo Boss Men Watch View 1513987
3,699 EGP
Original Hugo Boss Watch For men In Egypt View 1513987 With Black dial Black Leather Strap With packing Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.