| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1513908 |
| Part Number | Hugo Boss Admiral |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Case Diameter | 46 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver & Gold |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 173 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Fossil men Watch Nate JR1504
4,100 EGP
Original Hugo Boss Unisex Watch Steer 1514045
Original price was: 4,500 EGP.3,750 EGPCurrent price is: 3,750 EGP.Original Hugo Boss Men Watch Admiral 1513908
3,699 EGP
Original Hugo Boss Watch For men In Egypt Admiral 1513908 With Black dial Silver & Gold Metal Strap With packing Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.