| Brand Name | Omega |
|---|---|
| Model number | Speedmaster Chronoscope Co-Axial Master Chronomete |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | chronograph |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 14.3 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | Standard |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Blue |
| Calendar | Day |
| Special Features | _____ |
| Weight | —– Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | Hand Wash |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Omega Watch Speedmaster Co-Axial Master
4,500 EGP
Speedmaster Chronoscope Co-Axial Master Chronomete watch silver Metal Strap Blue Dial Chronograph Automatic With Original Omega Packaging Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

















Reviews
There are no reviews yet.