| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6938 |
| Part Number | Ritz |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 129 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Fossil men Watch Townsman ME3155
5,245 EGP
Maserati Men Watch Successo R8871621014
5,200 EGPMichael Kors Women’s Watch Ritz MK6938
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Ritz MK6938 Silver dial Silver Metal Belt Strap . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.