| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6945 |
| Part Number | Oversized |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | White |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——– |
| Weight | 96 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Fossil men Watch Townsman ME3155
5,245 EGP
Maserati Men Watch Successo R8871621014
5,200 EGPMichael Kors Women’s Watch Oversized MK6945
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Oversized MK6945 White dial White Rubber Belt Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.